טבעות אירוסין מיהלומים – התכשיט האולטימטיבי

דורון גוטמן  MBAחבר הבורסה הישראלית לאבני חן ויהלומים

טבעות אירוסין מיהלומים – התכשיט האולטימטיבי בעבור יקירת ליבך

מחפש טבעת אירוסין יוקרתית בעבור יקירת ליבך? רוצה לרכוש לה תכשיט מסוגנן שילווה אותה במהלך כל חייה? בדיאמונדס פור יו, יצרנית תכשיטי יהלומים הממוקמת בבורסת היהלומים ברמת גן, תוכל למצוא מגוון מרשים של טבעות אירוסין מיהלומים, בעיצובים מקוריים, כעת כל שנותר לך הוא לבחור את הטבעת האולטימטיבית, משובצת באבנים יפיפיות ויוקרתיות. דיאמונדס פור יו מציעים לחתנים העתידיים, את הטבעות האיכותיות ביותר, במחירים אטרקטיביים, ותמיד ניתן להתייעץ עם אנשי המקצוע המנוסים העובדים במקום.

 

מה חשוב לדעת כאשר קונים טבעת אירוסין מיהלום?

אמת היא, אין כמו מראה עיניים, וייתכן שמבטך יתמקד בטבעת מסוימת. אולם, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת עוד טרם הרכישה. למשל, יש לברר את משקל היהלום. טבעות אירוסין מיהלומים, משובצות באבני יהלום צדדיות ויהלום אחד גדול יותר, זהו היהלום המרכזי. חשוב לבדוק מהו משקל היהלום המרכזי בנפרד, ומהו משקלן של שאר האבנים בנפרד. בנוסף, אין לרכוש טבעת ללא תעודה גמולוגית, על פיה ניתן לדעת מהו טיב היהלום, איכותו, ואת התעודות הללו מכבדים בכל מקום בעולם.

כיצד מתאימים את הטבעת לכלה המיועדת?

את טבעת האירוסין רוכשים לבד, ולא עם בת הזוג, לכן חשוב מאוד להתאימה לאופייה של בחירת ליבך. טבעות אירוסין עדינות ודקות, עם יהלום מרכזי שאיננו בולט מידיי, יתאימו יותר לנשים צנועות מטבען. לעומת זאת, רוב הנשים יעדיפו את הטבעות בעלות הסגנון הקלאסי, עם יהלום מרכזי ואבנים צדדיות. זוהי טבעת שכל אישה תשמח לענוד אותה, וישנן העשויות מזהב לבן או זהב צהוב, ובמגוון עיצובים מרשימים ויפיפיים.

לבסוף, ישנן טבעות אירוסין יוקרתיות במיוחד, עם יהלום מרכזי בעל מראה דומיננטי, אלה, מחירן יהיה גם גבוה יותר. הטבעות הללו יתאימו לנשים האוהבות להראות נוכחות, אשר עונדות תכשיטים על דרך קבע. ככלל, כל אחד יוכל למצוא טבעת בהתאם לתקציב הכספי העומד לרשותו.

היכן רוכשים טבעות אירוסין מיהלומים?

חשוב מאוד לרכוש את הטבעת מבית עסק החבר בבורסת היהלומים, בדיוק כמו דיאמונדס פור יו. לא כל עסק יכול להיות חבר בבורסה זו, אלה הן חנויות אשר יש להן רישיון לסחור באבנים הנוצצות הללו. ולסיום, לעולם אין לשכוח, היה כבר מי שאמר – יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Malcare WordPress Security