קניית טבעות אירוסין שלא דרך חנויות התכשיטים

טבעת אירוסין HALO

קנייה של טבעות אירוסין היא קניה של פעם בחיים (בתקווה כן?) ולעיתים קרובות זהו המפגש הראשון של הלקוח עם עולם היהלומים. מצד אחד מוטלת עליו המשימה לקנות טבעת אירוסין משובצת יהלום אמיתי ולעשות זאת בהצלחה כלומר לקנות יהלום אמיתי, טבעת מזהב אמיתי, במחיר טוב (לאו דווקה במחיר הכי זול) ומצד שני עליו גם לקלוע לטעמה של בת הזוג ונוסיף על זה את ההתרגשות מעצם הצעת הנישואין והשינוי שהיא מביאה איתה לחיי הזוג.

 

בכל מה שקשור לזוגיות אין לנו היהלומנים יתרון כלשהו על פני אחרים אבל ביהלומים אנחנו כן מבינים, ולא משנה לאיזה מטרה הם משמשים.

 

אם בעבר היתה הקניה מתבצעת בחנויות התכשיטים, כיום החיפוש באינטרנט וברשתות החברתיות מביאה ללקוח מידע רב על ענף היהלומים, מגוון עיצובים ורעיונות עיצוביים לטבעת אירוסין, מחירים רבים לכל מיני הצעות לטבעות אירוסין. כל אלו מאפשרים לבצע את ההליך בצורה מושכלת אולם לפעמים יש לנו יותר מדי מידע ואין לנו רצון להפוך ליהלומנים בעצמנו אלא רק לקנות טבעת אירוסין יפה טובה ובמחיר טוב.

 

לכן באמת אני ממליץ לא להיכנס יותר מידי לעומקם של דברים, הדבר מאוד דומה לאנשים שקוראים המון על רפואה באינטרנט, על כל מיני סימפטומים ועל איזה בעיה הם יכולים להצביע. אנחנו חושבים שאנחנו מבינים ברפואה אבל לרופא שמדבר איתנו אנחנו בסך הכל עוד פציינט שקרא יותר מדי באינטרנט וחושב שיש לו לא עלינו איזה מחלה סופנית כשלעשה בסך הכל הוא מצונן .

אותו הדבר עם יהלומים, לא פעם אני נתקל בלקוחות שממש עושה רושם שנכנסו לעומקם של דברים ודקויות כאליו הם עומדים ללטש כרגע את היהלום הגדול והיקר בעולם ולמעשה הם רק רוצים לקנות טבעת אירוסין

המלצתי היא להחליט על תקציב קודם כל וכשאני מתכוון תקציב אני לא מתכוון ל 1000 עד 10,000 ש"ח , תקציב זה 1500-2000 או 4500-5000 (רק לשם הדוגמא)

 

אחר כן להחליט על גודל רצוי לאבן מרכזית, שליש קרט, חצי קרט, קרט שלם

 

אחר כך האם בטבעת יש צורך ביהלומים קטנים בצדדים ואם כן אז כמה נדרש, בודדים או הרבה ומכל כיוון או טבעת חלקה

 

אחר כך יותר קל לבחור את עיצוב הטבעת המתאים כי אנחנו יודעים כבר איזה גדול אבן וסוג טבעת אנחנו רוצים, יותר קל יהיה גם להשוות לטבעות אחרות שראינו כי כולם באותו איזור מחיר ואז אתה משווה מה אתה בעצם מקבל באותו מחיר.

לעניין ההשוואה, כולכם יודעים שיש את עניין הצבע והניקיון ביהלום, חשוב שתדעו שזה לא מדע מדוייק, אין סטנדרט עולמי קבוע, יש שיטות שונות למוסדות גמולוגיים שונים , חלקם יותר מחמירים חלקם פחות, כמעט תמיד זה יתבטא במחיר כלומר זה לא תמיד יהיה נכון להשוות על פי צבע וניקיון אלא כדאי להשוות על פי הנראות של האבן או לפחות להתייעץ עם היהלומן בקשר להשוואות צבע וניקיון של יהלום שראיתם המקום אחר.

 

שורה תחתונה הדרך לעיסקה טובה ברכישת טבעת אירוסין היא במציאת יהלומן מקצועי וישר אשר יש באפשרותו למכור לכם טבעת אירוסין או כל תכשיט יהלום עם מינימום פערי תיווך ועם רווח גלמי נמוך, בדר"כ זהו יהיה יהלומן עם מערך תפעול ושיווק קטן אשר אין לו הרבה הוצאות להחזיר על כל מכירה של טבעת אירוסין שהוא מבצע

Diamonds4U

Diamonds4U

דיאמונדס פור יו מנוהל על ידי חברת די.ג'י.איי.די בע"מ.
חברת די.ג'י.איי.די. בע"מ הינה יצרנית תכשיטים וותיקה אשר החלה ליצר תכשיטי יהלומים בשנת 2005 וקהל לקוחותיה מתפרש על מספר יבשות.
החברה מנוהלת על ידי מר דורון גוטמן, בעל תואר שני במנהל עסקים וחבר הבורסה הישראלית לאבני חן ויהלומים.
Diamonds4U

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Malcare WordPress Security