כמה כסף באמת צריך להשקיע בטבעת אירוסין?

כמה כסף באמת צריך להשקיע בטבעת אירוסין?

לצד כל התכשיטים שהענקת לאהובתך בעבר, יש תכשיט אחד שיקבל מעמד של תכשיט נצחי. אותו תכשיט בעל משמעות גדולה מאד: הוא זה שיאפשר לך לסלול את הדרך אל לבה של האחת שלך. טבעות האירוסין מוצעות כיום במחירים שונים – ממאות, דרך אלפים בודדים ועד עשרות אלפים. המון גברים, ובצדק, תוהים כמה עליהם להשקיע בטבעת האירוסין. מטבע הדברים, לכל גבר יש תקציב אחר, כך שהתשובה לשאלה משתנה. לפני שגם אתה בוחר את הטבעת, דע גם אתה כמה צריך להשקיע ומה הדבר החשוב באמת לאורך כל הדרך:

שאלה של תקציב? בהחלט!

כפי שלא רוכשים רכב או דירה מבלי להגדיר תקציב ברור, כך גם עם טבעת האירוסין. מדובר על רכישה משמעותית וחד פעמית, כך שצריך לתכנן אותה על הצד הטוב ביותר. איך מגדירים תקציב? השאלה היא לא כמה אתה רוצה להשקיע, אלא שתחילה יש להבין כמה באפשרותך להשקיע. לדוגמא, ישנם גברים שרוצים להציע נישואין בעוד הם בסטטוס של סטודנטים, וגם ישנם גברים בשלב מתקדם יותר בחיים שיכולים להרשות לעצמם קצת יותר.

שאלת התקציב היא שאלה מאד סובייקטיבית ואישית, כך שלא ניתן לקבוע באמת כמה כל גבר צריך להשקיע. את התקציב הסופי נסה להתאים למצבך הכלכלי ולטבעת שהיא מצפה לקבל בהצעה המרגשת.

עוד לפני הפן הכלכלי – מה היא באמת מצפה לקבל?

המון פעמים שאלת התקציב עולה דווקא בהקשרים של גברים שמעוניינים לדבוק בתקציב צנוע יותר. חשוב לדעת כי גם במקרה ואתה עם תקציב בלתי מוגבל, בהחלט כדאי שלא לרכוש את הטבעת היקרה ביותר בחנות. מאחר והטבעת מסמלת אהבה גדולה, ישנם גברים שרוצים באופן אוטומטי לרכוש את הטבעת היקרה ביותר. חשוב להבין כי בחירת הטבעת בצורה שכזו, לא באמת יכולה להבטיח את שביעות רצונה של אהובתך.

עוד לפני שאתה מסתכל על מחיר הטבעת, בחן את הטבעת על פי הפרמטרים הבאים: צבע הטבעת, גודל היהלום ורמות הניקיון והצבע, חיתוך היהלום והנראות הכללית של הטבעת. האם כל אחד מהפרמטרים עונה על הדרישות של אהובתך ועל הציפיות שלה? במידה ולא, אין כל ערך להשקעה הכספית.

כמה כסף באמת צריך להשקיע בטבעת אירוסין?

חנות התכשיטים מציגה מחירים באתר? דע כי היא אמינה!

ישנם דגמים של טבעות אירוסין בעלי מפרט טכני זהה, המוצעים במחירים שונים בחנויות שונות. ההמלצה היא לערוך סקר שוק קצר, שמטרתו היא השוואת מחירים. הודות למנגנון הפשוט הזה שניתן ליישם בקלות באינטרנט, תוכל לדעת איזו חנות מציעה לך את הדיל המשתלם ביותר. לצד המחיר, חשוב להבטיח גם כי החנות אמינה. כל עוד אתה גולש באתר האינטרנט של החנות ורואה כי מוצמד מחיר לכל דגם, דע כי החנות אמינה.

מה שקורה לא אחת הוא שהחנויות לא מציינות מחירים באתרים, כך שהן משנות את המחירים מפעם לפעם בשיטת מצליח עם הגעתם של הגברים הנרגשים אל החנות. חנות אמינה תציג את המחירים כפי שהם, כך שתוכל לבחור דגם מתאים ההולם את התקציב שלך.

בסופו של דבר, הכוונה האמיתית היא הדבר החשוב ביותר

גם אם התקציב שלך צנוע וגם אם התקציב שלך בלתי מוגבל, זכור כי הדבר החשוב באמת הוא האהבה הגדולה שאתה מעניק לה. הטבעת היא תכשיט סימבולי שאמור להיות תזכורת לאהבה. מה שחשוב בעיקר במעמד הצעת הנישואין ולאורך חיי הנישואין, הם הכנות, הכוונות הטהורות, הכבוד ההדדי והאהבה הגדולה. כל טבעת שלא תעניק תאיר את יומה של בחירת לבך! כעת, כל שנותר לך הוא לבחור את הדגם המתאים לכרוע איתו ברך.

Diamonds4U

Diamonds4U

דיאמונדס פור יו מנוהל על ידי חברת די.ג'י.איי.די בע"מ.
חברת די.ג'י.איי.די. בע"מ הינה יצרנית תכשיטים וותיקה אשר החלה ליצר תכשיטי יהלומים בשנת 2005 וקהל לקוחותיה מתפרש על מספר יבשות.
החברה מנוהלת על ידי מר דורון גוטמן, בעל תואר שני במנהל עסקים וחבר הבורסה הישראלית לאבני חן ויהלומים.
Diamonds4U

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Malcare WordPress Security