בחמישה צעדים בלבד: איך בוחרים טבעת אירוסין?

בחמישה צעדים בלבד: איך בוחרים טבעת אירוסין?

סביר מאד להניח שגם אתה למדת להיות רומנטיקן לאורך הקשר הזוגי שלכם. לא משנה כמה מתנות רכשת עבור אהובתך ובכמה מחוות רומנטיות ריגשת אותה: טבעת האירוסין היא מחווה חד פעמית שאין לה כל תקדים. אז לפני שגם אתם תשנו את הסטטוס הזוגי שלכם ותהפכו לבעל ואישה, עליך להציע את הצעת הנישואין שבשיאה תוענק לה טבעת האירוסין. בחמישה צעדים בלבד, תוכל להבטיח גם אתה רכישה מוצלחת, חכמה ומדויקת.

1.שריקת הפתיחה? תקציב ברור ומוגדר

אמנם ישנם פרמטרים חשובים יותר לבסס את בחירת הטבעת לפיהם, אך בהחלט כדאי להתחיל עם הגדרת התקציב לרכישת הטבעת. בעבר הלא כל כך רחוק, מגוון הדגמים היה מאד מצומצם, אך כיום נהנים הגברים המאוהבים מקטלוג עשיר של טבעות. אותו מגוון בא לידי ביטוי לא רק בדגמים השונים, אלא גם בטווח מחירים גדול מאד. כשיש תקציב מוגדר, קל יותר לפסול דגמים לא רלוונטיים, להתמקד על דגמים המתאימים לתקציב וכך מסע בחירת הטבעת הופך יעיל יותר.

2.צבע הטבעת: זהב לבן או זהב צהוב?

כל הנשים חולמות על טבעת אירוסין, אך לא כל הנשים חולמות על אותה הטבעת. טבעות אירוסין מעוצבות על בסיס שלל פרמטרים: צבע הטבעת, סגנון הטבעת, צורת החיתוך של היהלום, צבע היהלום וכן הלאה. הדבר המהותי ביותר שעליו כדאי לבסס את הרכישה תחילה, הוא צבע הטבעת. הטבעות המוצעות מגיעות בזהב לבן או צהוב, כאשר צבע הטבעת לא משפיע באופן ישיר על עלות הטבעת. דע מה אהובתך אוהבת, וקבע את צבע הטבעת על פי העדפותיה האישיות.

בחמישה צעדים בלבד: איך בוחרים טבעת אירוסין?

3.חיתוך היהלום: מקלאסי ועד מעוצב

מה שהופך את טבעת האירוסין לטבעת מיוחדת ושונה מכל טבעת אחרת, הוא היהלום. מחיר הטבעת מושפע בעיקר מהיהלום של הטבעת, כאשר מה שקובע את המחיר הם משקל היהלום, רמת הניקיון, רמת הצבע וחיתוך היהלום. ישנם חיתוכים קלאסיים יותר, לצד חיתוכים לא שגרתיים שהופכים את הטבעת מטבעת קלאסית לטבעת מאד מעוצבת ומודרנית. אם בת הזוג שלך נוטה ללכת אחר טרנדים ומגמות עכשוויות, יהיה כדאי לבחור בטבעת עם חיתוך מיוחד כדוגמת לב או קושיין.

4.איך תדע מה גודל הטבעת הנדרש?

במקרה הגרוע ביותר, תוכל להגיע עם אהובתך אל חנות התכשיטים ולבקש להקטין או להגדיל את הטבעת. עם זאת, המון גברים, ובצדק, רוצים להבטיח כי הטבעת שהם מעניקים היא הטבעת המדויקת ביותר. אז איך יודעים איזה גודל טבעת מתאים? כל הנדרש ממך הוא לפתוח את מגירת התכשיטים של בת הזוג שלך, ולקחת אתך אל החנות עם "טבעת לדוגמא". אותה טבעת אמורה לתת הערכת גודל מדויקת ככל הניתן, כך שהטבעת הנרכשת תתלבש על האצבע שלה בהרמוניה מושלמת. שים לב כי אתה מביא אתך טבעת מהתקופה האחרונה, זאת בכדי שגודלה יהיה רלוונטי.

5.סגנון הטבעת – על פי הטעם האישי של אהובתך

אם גם אתה שואל את עצמך איך בוחרים טבעת מתוך מאות דגמים, דע כי אתה ממש לא לבד. בעת שאתה מגדיר תקציב, בוחר את צבע הטבעת הנדרש, סוג החיתוך של היהלום והסגנון העיצובי של הטבעת, אתה יכול לסנן דגמים רבים שאינם רלוונטיים לך בשלב זה.

מאחר והטבעת היא בסופו של דבר תכשיט, יהיה עליך לקבוע גם את סגנון הטבעת. הדגמים מחולקים לכמה סקטורים שונים הכוללים טבעות בעיצוב קלאסי, מודרני, טבעות בסגנון עתיק יותר – וינטג' או טבעות מיוחדות. לרוב, הנשים מעדיפות את הטבעות הקלאסיות: טבעות אירוסין זהב לבן או צהוב, כאשר במרכזה יהלום שיאיר את אהבתכם לנצח.

Diamonds4U

Diamonds4U

דיאמונדס פור יו מנוהל על ידי חברת די.ג'י.איי.די בע"מ.
חברת די.ג'י.איי.די. בע"מ הינה יצרנית תכשיטים וותיקה אשר החלה ליצר תכשיטי יהלומים בשנת 2005 וקהל לקוחותיה מתפרש על מספר יבשות.
החברה מנוהלת על ידי מר דורון גוטמן, בעל תואר שני במנהל עסקים וחבר הבורסה הישראלית לאבני חן ויהלומים.
Diamonds4U

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Malcare WordPress Security